| puffy73 a întrebat:

Am si eu o intrebare intrebatoare;;)
Vrea matusa mea sa`si cumpere produsul Relaxe & Tone si vrea sa stie daca e bun si mi-a zis sa intreb pe forumuri :-@. nu v-as fi intrebat dar dupa aia daca nu e bun imi tine teorie o ora :)) [ rudele astea :-j ] o sa va dau si un link;;)
http://www.top-shop.ro/....../index.asp

Eu vreau sa stiu daca l-a folosit cineva si a dat rezultate :)).
Ms :)):X

4 răspunsuri:
| roxxy96 a răspuns:

Am citit mai inainte tot pe tpu.ro o intrebare asemanatoare cu a ta(tot despre relaxe and tone)si raspundea cineva ca il are si ca e chiar bun nu stiu ce sa zic as vrea si eu sa-l incerc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, mama colegei mele, paleativ.

| puffy73 explică:

Msbatting eyelashesalte pareri?smug

| puffy73 explică:

Ms batting eyelashesalte pareri ?smug