1 răspuns:
| valy a răspuns:

Da acel costumas este foarte bun si isi face treaba.
Am avut o cunostinta femeie care dupa nastere tatal copilului si-a luat talpasita si ea era o femeie saraca ca sa poata intretine un copil si i-a facut cineva un cadou un costumas din acela si in el si-a capatat increderea si a inceput sa mai iasa afara si sa mai cunoasca si ea pe cineva.si in timp, nu mai manca foarte mult copilul incepea sa creasca si facea si sport si avea parte si de dragoste din partea prietenului ei si a si ajutat-o sa slabeascawinking
Mentionez ca luase in greutate cu 12 kg mai mult dupa nastere.