| Smile<33.! a întrebat:

A folosit careva crema de vopsit de la HENNA? cum e?batting eyelashesbig grin.
Eu am parut saten inchis, si mi'as dori sa ma vopsesc ceva negru dar nu negru sec, cu ceva reflexii de exemplu spre rosu sau movbig grin.

Orice parere conteazahappy.
Multumesc >anticipatbig grin

Răspuns Câştigător
| bliss2005 a răspuns:

Eu am folosit, este foarte buna, nu deterioreaza parul deloc, insa ideea ar fi ca trebuie sa ai foarte mare rabdare la aplicare pentru ca dureaza mult si nu miroase tocmai placut...In rest este super big grin