| skrillex79 a întrebat:

Cum vi se par culorile acelea pentru colorarea parului? Am auzit de "Henna" care se gaseste in nuante de blond,roscat,saten si negru. Pentru cei ce au folosit,cum vi s-a parut? Ce nuante mai sunt in afara de albastru de metil, violet de gentiana sau acel rosu carmin happy? De preferat din farmacii.P.S ( Vreau o parere si despre "creta pastel") big grin. Multumesc anticipat happy Pentru toate ofer fundita si imi cer scuze daca am facut greseli de ortografie :*

Răspuns Câştigător
| JeSuisElle a răspuns:

Henna e un nuantator fara amoniac iar culoarea se ia dupa cateva spalari. Pleaca la un magazin naturist sau un Plafar, sunt aceleasi produse doar ca mai ieftine fata de farmacii

| GasaiYuno a răspuns (pentru JeSuisElle):

Eu as vrea pe blond...si cat te-ar costa?

4 răspunsuri:
| Rakanishuu a răspuns:

Mda... 4-5 spalari si se duce. Este buna in rest si mi se pare ca este si gri. thinking

| kaylaurika a răspuns:

Eu iti spun despre creta pastel. sunt bruneta si imi era teama ca nu o sa-mi prinda rozul pe varfurile mele, dar (din fericire!) a prins. iti recomanda site-ul http://cretapentrupar.ro/. a fost foarte ok.

| skrillex79 explică (pentru kaylaurika):

Si cam cat costa? Poti sa spui un pret aproximativ puppy dog eyes?