| DonMecanico a întrebat:

A folosit careva crema pentru ten acneic de la OXYANCE la plic? mi-a adus sora mea si vreau sa cer pareri, in cat timp da rezultate, e bun pentru orice ten?, mai exact cum le folosesc. dau funda celui care ma ajuta

2 răspunsuri:
| IoanaDia a răspuns:

Eu am folosit si e chiar bun, mie mi-a dat rezultate in putin timp happy

| DonMecanico explică (pentru IoanaDia):

Spune-mi si mie te rog cum sa o folosesc, cand, e bun pentru tenul gras? si in cat timp da rezultate? te rog raspunde-mi la intrebarile astea; d