| Vali87 a întrebat:

A folosit careva dintre voi cremele Boreade 12 sau Glyco A (pentru pete postacneice rosii) si daca da, ce rezultate ati obtinut, dupa cat timp ati obtinut primele ameliorari in ceea ce priveste porii si petele si cat timp ati folosit-o?

1 răspuns:
| brjr1 a răspuns:

Buna Vali, nu am folosit cremele mentionate de tine, dar iti pot recomanda o crema absolut geniala si pentru petele rosii, si pentru orice alt tip de afectiune cutanata: ELOCOM se numeste, este un tub cu 15g crema (1mg de Furoat de Mometazona la 1g de crema) si nu costa mai mult de 20 lei. Eu personal iti pot garanta efectul in doua-trei zile. happy