| Vali87 a întrebat:

Salut tuturor!
Vroiam sa va intreb daca a folosit careva dintre voi cremele Boreade 12 sau Glyco A (pentru pete postacneice rosii) si daca da, ce rezultate ati obtinut, dupa cat timp ati obtinut primele ameliorari in ceea ce priveste porii si petele si cat timp ati folosit-o?
Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| laura23 a răspuns:

Eu tocmai am scpat in sfarsit de acnee dupa un tratament cu laser insa mi-au ramas pete pentru ca eu inainte sa il fac ma dadeam cu tot felul de prostii pe fata.Si medicul dermatolog mi-a recomandat pentru petele post acneice o crema de la Isis Pharma care se numeste Unitone 4 withe plus. Rezultatele s-au vazut cam dupa vreo 3 saptamani. Meicul mi-a zis ca trebuie sa o folosesc in jur de 3 luni. Arata cam asa
http://www.verkkoapteekki.fi/images/unitone4whiteplus.jpg
daca inca nu ai cumparat crema de care ai scris te sfatuiesc sa o cumperi pe asta.E cam scumpa dar merita.