| Sapphire a întrebat:

A folosit cineva aceasta crema de corp de la Avon? http://www.avon-shop.ro/......-2489.html
Cu ce se aseamana mirosul ei?

4 răspunsuri:
| Skylerx a răspuns:

Laptisor de matca

| charlottew a răspuns:

Miroase frumos, dulceag. Din pacate pe mine nu m-a multumit dar adevarul este ca am si o piele cam pretentioasa happy Iti recomand o crema de corp bio-organica, sunt f bune si mai ales naturale happy sau mi-a dat un pont cineva azi, chiar pe acest site, body butter de la fennel, eu mi-am luat cu unt de shea si e ff hidratant, in plus din cate am citit pe el nu contine prostii.Costa 9, 11 lei la 200 ml. Sper ca te-am putut ajuta

| drSEX a răspuns:

Expirata laughing

| gigika a răspuns:

Eu miroase foarte bine sau cel putin asa mi se pare