| opacatoasa a întrebat:

A folosit cineva albastru de metil pentru par? Am parul saten si as vrea niste suvite (verzi/albastre/turcoaz, ce culoare o sa iasa). Eu am parul cret, de lungime medie. Cum credeti ca ar arata un par cret, saten cu cateva suvite verzi/albastre? Vreau sfaturi. multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| alinoovsky a răspuns:

Salut! Eu am folosit albastru de metil,si am aceeasi nuanta de par ca a ta,al meu e un saten mai deschis,spre blond.Daca ai parul cret,eu una,te sfatuiesc sa -ti faci suvite mai subtiri.Daca ai parul mai deschis la culoare, o sa-ti iasa un verde albastrui, daca nuanta parului tau este un saten mai inchis o sa-ti iasa un turcoaz. Oricum o sa se vada frumos. Sper ca te-am ajutat!

1 răspuns:
| RoxxuInna a răspuns:

Nu prea ar arata bine... daca te faci blonda, blonda ar mere