| LastNight1324235436 a întrebat:

Am parul blond spre saten si as vrea sa imi fac cateva suvite cu albastru de metil, violet de gentiana sau castelani.Cu care credeti ca mi-ar sta cel mai bine?

Răspuns Câştigător
| andreeaiorgu a răspuns:

Cu albastru ptk iese bine pe parul blond spre saten eu mi-am facut si mi-a iesit foarte misto!
funda?

3 răspunsuri:
| IuliaTeodora98 a răspuns:

Chiar functioneaza tehnica cu albastru de metil? eu spun sa folosesti albastru, ar arata bine pe un blond -saten.

| LastNight1324235436 explică (pentru IuliaTeodora98):

Functioneaza...si din cate stiu eu, destul de bine

| Wesson a răspuns:

Cu violet de gentiana, aceste 2 culori blond si violet se scot in evidenta una pe alta.