| GEORGEL2012 a întrebat:

A folosit cineva benzi depilatoare de la avon?

Răspuns Câştigător
| Lioиeѕѕ a răspuns:

Eu de la Avon! Sunt foarte multumita de ele happy lasa pielea catifelata si nici nu au miros intepator. Ma impac bine si cu crema depilatoare de la ei.

5 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Am folosit benzi in general, nu numai de la avon. Pot spune ca sunt foarte bune, nu vad vreo diferenta mare intre cele avon si restul...Ti le recomand.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Nu de la Avon, doar de la Veet si sunt mai bune ca de la AVON.
Te pup!

| mimi2000mimi a răspuns:

Nu...dar erau, parca de la vichi, de care folosea sora-mea si zicea ca is super eficiente

| NoBodyByMe a răspuns:

Nu,dar sunt si de la farmec sau veet si sunt foarte bune(le.am incercat)