| MihaelaRafaela a întrebat:

A folosit cineva Bonilahs pentru sprâncene? Cum este?

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bonilash este pentru gene, nu pentru sprancene. Este foarte bun si da rezultate cat de cat bune. Trebuie folosit mai mult timp ca sa se observe o diferenta

| simina001 a răspuns:

Nu am folosit personal, dar cunosc cateva persoane. Au facut comanda "la comun" ca era produsul la oferta. Intr-adevar, ingroasa firul de par si da efect de sprancene mai dese pentru ca le si coloreaza. Nu prea le stimuleaza cresterea din pacate. Uleiul de ricin este mult mai bun daca ai o consecventa in folosire.