| Glasgow a întrebat:

A folosit cineva decolorantul Syoss? Sunteti multumite de el?

Răspuns Câştigător
| Andra_7327 a răspuns:

Aseara m-am facut eu cu decolorantul de la syoss si este suuperb. marea mea greseala a fost ca am cumparat numai un tub si am parul mai lung si imi trebuiau 2 tuburi. in partea de sus a capului am uniformizat bine, insa spre varfuri am mai avut doar foarte putin decolorant. insa se vede foarte bine, diferenta este f. mica. eu am un par foarte sensibil, insa syoss mi-a priit. am folosit si balsamul din cutie si am un par foarte matasos

2 răspunsuri:
| EuDarii a răspuns:

Eu nu am folosit decolorantul dar am folosit balasamul si samponul... cred ca e fff pentru restul produselor sunt ok.

funda?

| DjAnna a răspuns:

Eu am folosit sampon de la syoss si e groaznic