| Boncea_Maria_1990 a întrebat:

Bună,când fac o comanda pe shein îmi poate da cadou? Am 44 de produse în cos iar la chekout îmi arata 46

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Verifica produsele ca-i posibil sa le fi dublat tu.

| adryang78 a răspuns:

În funcție de promoțiile pe care le au în desfășurare da, uneori mai dau și produse cadou. Soția mea comandă frecvent de pe Shein, uneori a primit astfel de produse, alteori un anumit procent de reducere, fiindcă a achiziționat de o anumită valoare.

| anonim1920 a răspuns:

Poate ai pus 2 in loc de unul

| Boncea_Maria_1990 explică (pentru anonim1920):

Mi-am dat seama ca am pus 3 la un produs

| georgcyc a răspuns:

Tu cu cum faci plata de pe shein, cu cardul bancar sau PayPal

| georgcyc a răspuns:

Nu mi-ai răspuns la întrebare cum achiți de pe Shein? Ex. PayPal sau cu card bancar visa