| IForgotMyNameAgain a întrebat:

Mai demult era la TV o reclama cu o placa de par rotativa InStyler. A folosit-o cineva? E buna? E adevarat ca nu arde/deterioreaza parul. Funda! ♥

4 răspunsuri:
| capricc a răspuns:

Eu am de la rowenta e mult mai buna decat peria de volum si uscatorul din punct de vedere al sanatatii parului. ca si volum nu.

| RullerOfAllEvil a răspuns:

Am avut eu. Este o mizerie! Nu iti recomand!

| lau90 a răspuns (pentru RullerOfAllEvil):

De ce zici ca e o mizerie? Si eu voiam sa-mi cumpar mai demult.

| RullerOfAllEvil a răspuns (pentru lau90):

Nu onduleaza calumea, viteza de rotatie e naspa si ti se incurca in par. Si mai costa si o groaza de bani, degeaba.