| Ella_8520 a întrebat:

A folosit cineva Nivea Long Repair ? Este bun de ceva ? Dau funda !

3 răspunsuri:
| DdAndreea a răspuns:

Parul nu ti-l va repara. Dar ii da un aspect frumos. Parul este mai lucios si pare mai sanatos. Doar pare! El nu va deveni sanatos.Este mai moale si mai usor de descurcat. Sper ca te-am ajutat.

Diana :*

| Infernia a răspuns:

Salut. Eu l-am folosit acum 1 luna si am fost multumita. Produsele de la Nivea sunt bune.

| TurcoaicaTa a răspuns:

Buna. Da eu am folosit in cateva zile am scapat de matreata si aveam parul mult mai stralucitor si moale happy Iti recomand asta tongue