| anonim_4396 a întrebat:

Ati folosit nivea long repair? Ajuta la ceva?

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Eu am folosit si nu am fost multumita, poate la tine va fi invers

| lifeisperfekt a răspuns:

Da,folosesc eu, ajuta este foarte buna.Incearca! Pa!happy

| HolyPotato a răspuns:

Mie nu mi-a placut dar iti sugerez un sampon reparator de la Yves Rocher, nu sunt scumpe sunt in jur de 10 lei si sunt FANTASTICE! Rezultatele se vad de la prima folosire, parul devine suplu si stralucitor. Au miros de plante si mai exista din aceeasi gama sampon pentru stralucire, matreata, nutritie etc. Toate sunt foarte bune! Ti le recomand.
Daca nu esti inscrisa la Yves Rocher poti comanda catalogul de pe site-ul lor sau il gasesti intr-o revista cu un talon de inscriere. Inscrierea e gratis*. Daca nu vrei poti folosi Elseve Total repair 5. Eu l-am incercat si a fost bunicelhappy
Tio spun din proprie experienta ca sampoanele de la Nivea nu prea sunt bune.

| ema01 a răspuns:

Mama a folosit si cred ca e buna! Fundita! Da cred ca ajuta la ceva dar nu stiu exact!