| christina94 a întrebat:

A folosit cineva produse de la elf? happy. Cum sunt? (calitate)
mersi :*

3 răspunsuri:
| Ramonaaaa a răspuns:

Am citit mai demult despre ele in revista Bravo Girllaughing.Era un articol de genul "In sfarsit, rugile ne-au fost ascultate! Acum avem ocazia sa cumparam noile produse Elf de cea mai buna calitate cu numai 8 lei fiecare."
Am vazut ca sunt intr-adevar ieftine dar nu am folosit deci nu pot sa spun. Sfatul meu ar fi sa nu iti iei de acolo fond de ten,pudra,blush, perle si orice altceva intra in contact cu pielea. Daca aceste produse nu sunt de calitate cel putin nu risca sa le aplici pe fata.
Poti incerca sa folosesti un gloss sau un ruj de la Elf, un rimel poate si un creion dermatograf.
Bafta! happy

| miha90z a răspuns:

Buna. Eu folosesc produse de la elf si sunt super multumita de ele.Pot spune ca unele produse elf sunt mai bune calitativ ca altele gen l`oreal, maybelline etc. singurul minus, ca sa zic asa, e faptul ca sunt mici ca gramaj, dar avand in vedere ca sunt ieftine e ok si asa. Poti sa iti comanzi si le folosesti cu toata increderea.

| Isabellaღ a răspuns:

Da sunt foarte bune! Uite si video despre produsele de la elf
http://www.youtube.com/watch?v=wrNXnswPffY
http://www.youtube.com/watch?v=qk4FQh6YD_Y
Eu zic ca sunt bune.Si eu folosesc.