| little_dy a întrebat:

Ce produse care au dat rezultate ati folosit pentru tenul acneic? si ce produse pentru parul degradat? mersi mult

xoxo

5 răspunsuri:
| Marii a răspuns:

Ca mrsN zyneritul mi-a facut cel mai bine, l-am recomandat unor prietene si le-a fost de mare ajutor. Ti-l recomand si tie, e foarte bun. happy

| Gabystelistu95 a răspuns:

Vichy.

| dya_4589 a răspuns:

Pentru prima intrebare: sapun cu sulf (de la farmacie, nu e o marca anume)+pudra de argila Aslavital (gasesti in prospect detalii despre cum sa faci masca)+crema antiacnee de la elmiplant
Pentru intrebarea 2: fa o masca din 1-2 galbenusuri (in functie de cat de lung e parul)+1 lingura ulei de ricin+o jumatate de fiola de vitamina A si ia niste vitamine Centrum / Viaderm / Eurovita pentru par si unghii

| dya_4589 a răspuns:

P. S:
Nu fa aceiasi prostie care am facut-o eu, adica nu-ti da cu fond de ten, asta face rau tenului acneic. De putin timp folosesc baton corector purifiant de la Gerovital Plant pe punctele care sunt mai "rosii" si mi-e mult mai bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru tenul acneic: - Zynerit folosit cu regularitate.