| office1999 a întrebat:

A folosit cineva produse de la Thursday Plantation? In special cele pentru acnee. Da ceva rezultate?

1 răspuns:
| SiminaIsDoingGood16 a răspuns:

Bună! Nu am folosit. Am înțeles că sunt produse naturiste acelea. Poți încerca. E important să îți cureți fața ori de cîte ori simți nevoia, însă nu exagera! Evită și produsele care conțin alcool! Baftă multă!
PS: Eu folosesc un produs (tot naturist) de la OlivAloe. Deocamdată coșurile s-au mai diminuat. Rămâne de văzut.