| anonim_4396 a întrebat:

Cine a folosit produse de la Thursday Plantation..Si îmi poate spune. daca au dat rezultate, in legatura cu acneea?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Namaparissia a răspuns:

Si eu am probleme cu acneea si iti jur ca astfel de produse nu te ajuta, am incercat o gramada, singurele chestii care te pot ajuta sunt la clinicile particulare unde te poti duce la dermatologul de acolo care va incepe sa faca un tratament cu tine.Iti va da o crema de dimineata una pentru seara si una de hidratare si te va chema de 4 ori pe luna sa iti faca un piling chimic sau cu laserul........este singura solutie, acneea e dificila, pe langa faptul ca apare cand secreti prea mult sebum, poate fi si de la hormoni si poate lasa semne, deci nu e de joaca.Asta chiar e singura solutie, ti-o zice cineva care a incercat aproape tot.

| anonim_4396 explică (pentru Namaparissia):

Ai folosit..sau e doar o parere a ta?

| Namaparissia a răspuns (pentru anonim_4396):

Am folosit si inca folosesc, nu e o parere, e propria mea experienta, daca nu as sti sigur nu as vorbi....acneea,bolile sunt subiecte sensibile nu poti sa iti dai cu parerea asa ca sa te afli in treaba.Asta e singura solutie.