| afrodita3333 a întrebat:

A folosit cineva "Ser Sebum Control" de la GEROVITAL? A fost bun?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, este ca un tratament!
cu timpul parul gras va ajunge la normal!
In combinatie cu amponul face minuni!happy

Si serul si samponul miros super!happy
Fresh!:X

Atentie: daca ai varfurile deteriorate si uscate nu il recomand caci le va usca mai tarehappy
:*
Numai bine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.andazelenca.com/......ntrol.html unele au pareri pro altele contra http://www.adynas.com/2011/12/review-gerovital-plant-ser-sebum.html depinde foarte mult de parul tau. La mine a mers foarte bine samponul pentru par blond de la Life Care ( 500 ml costa 13-15 lei ), ajunsesem sa ma spal la 4 zile in conditiile in care eu acum ma spal in fiecare seara.