| Rebb00 a întrebat:

A folosit cineva SiIlhuette Help si ColonHelp? A dat rezultate in slabire?

2 răspunsuri:
| Claricina a răspuns:

Aprob comentariul precedent. Pe mine ma pasioneaza detoxifierea si in mod particular influenta sanatatii intestinale asupra intregului organism. Stiati ca exista studii care arata ca alergiile, bolile autoimune, cardiovasculare, diabetul, chair cancerul si probleme gen dementa, ca sa nu mai spunem obezitate infantila si la adulti, au la baza dereglari ale mucoasei intestinale si probleme intestinale? De-asta m-am pus pe cititi despre ingredientele Colonhelp si motivele pentru care un produs ca asta e recomandat pentru diferite afectiuni. Eu m-am convins, si am inteles si ca slabitul sanatos si durabil nu poate fi decat daca echilibrezi niste lucruri in corp (in special in tractul digestiv) si in dieta, evident.

Nu am folosit Silouette Help dar am colegi care au folosit si cica functioneaza. Stiu mai din experienta apropiata ca ColonHelp si LiverHelp, ceaiul lor detoxifiant pentru ficat si regenerator, a avut efecte chiar faine, plus ca persoanele respective au si slabit si apoi s-au mentinut. Dar intr-adevar, au adoptat is o dieta sanatoasa si dupa ColonHelp au ramas si cu obiceiul de a bea apa big grinbig grinbig grin.

(Apropo de cei care zic "nu pot domle sa beau, nu intra, 2 pahare pe zi si gata...", si se mira de ce sunt bolnavi sau nu se simt bine).

| Nechifor_Ralu_1994 a răspuns:

ColonHelp a folosit o matusa, e bun dar trebuie lucrat si la sala, trebuie sa ai un regim sanatos.Degeaba il iei si tu mananci fast-food daca am intelegi