| MaryCv a întrebat:

Colon Help dă rezultate și în slăbire? Cine a încercat?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Da,dar nu slabesti mult, iti curata colonul de toxine si impuritati, de apa in exces etc dar mai mult e pentru detoxifiere si sanatatea colonului decat pentru slabit.Slabesti daca slabesti 2-3 kg.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am incercat, dar am auzit că n ajuta atât de mult pe cat se face reclama. Te ajuta sa ai un tranzit mai bun, dar nu te ajuta să slăbești.

| alex15ccc a răspuns:

Esti asa de naiv, cum ai vrea un produs pentru colon( intestinul unde se formeaza caca, din cate stii) sa slabeasca? daca vrei sa slabesti rebuie sa-ti maresti metabolismul prin miscare(alergat, tras de fiare etc) si prin dieta