| Rebb00 a întrebat:

A folosit cineva SiIlhuette Help si ColonHelp? A dat rezultate in slabire?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Mama a folosit Colon Help, dar pentru alte probleme legate de digestie, dar nu a slabit de loc. Pentru slabit iau de cateva zile,, Weight Loss,, si am dat jos un kilogram. Sper sa ma bucur de rezultate la terminarea curei.

| doctoressa a răspuns:

Da, au dat rezultate, dar asociate cu dieta hipocalorica.
http://www.i-medic.ro/produse/colonhelp

| CristianMarius a răspuns:

Ajuta numai la curatarea colonului, slabesti dar in timp.Acelasi lucru il poti obtine daca mananci tarate

| AncutaM a răspuns:

Scriu intr-un topic vechi deoarece vad ca apare in Google si foarte multe persoane ajung aici cautand informatii despre slabire.

Trebuie sa stiti ca indiferent de ce supliment de slabit folositi, trebuie sa tineti o dieta daca vreti rezultate. Fara o dieta si un stil de viata sanatos, puteti sa va puneti in cap ca nu veti obtine rezultate.

De exemplu, cei de la Diet Stars (recenzia aici http://alecia.ro/diet-stars-pofta-de-mancare-scazuta/) promit marea cu sarea ca veti slabi fara efort si chestii de genul. In realitate, aceste lucruri nu se intampla fara sa tineti dieta si eventual sa faceti miscare.