| Lala20 a întrebat:

A folosit cineva Tratament impotriva vergeturilor de la Avon? Este eficient?

Răspuns Câştigător
| angela89 a răspuns:

Depinde in ce stadiu ai vergeturile. eu am folosit gelul anticelulitic de la avon amestecat cu supliform si cu ulei de migdale dulci presat la rece (luat de la plafar) si m-au ajutat foarte mult. insa la aveam rosii, nu albe. acum nu le mai vad deloc.
le-am amestecat intr-un borcan mai mare pe toate happy poti sa iei orice fel de ulei de la plafar (de morcov, de samburi de strugure, si mai sunt dar nu le tin minte), hidrateaza foarte bine, iar tu ai nevoie de hidratare pe acele zone. bafta.

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Termină cu prostiile. Arunci cu banii degeaba!
Câte fete nu au vergeturi? Tu să fii sănătoasă.
Masează zona afectată cu o cremă pe bază de elastină și colagen!
Pa, pa.

| lolly_3072 a răspuns:

Daca avon spune ca e ok, atunci asa trebuie sa fie pentru ca avon e o firma maricica, nup?laughing

| angela89 a răspuns:

Cred ca te ajuta, dar impreuna cu ulei hidratant (de la plafar).
foarte important : trebuie sa te dai de 2 ori pe zi!

| EllaBååå a răspuns:

Am folosit eu dar nu e bun.ia mai bine de la yves rocher am folosit si sunt mult mai bune...acum nu mai am vergeturi.incearca.fuditza .plz.am nevoie.si nimi.nu imi da

| PoUfOuLeTe a răspuns:

Colega mea a folosit si a zis ca sunt bune, ca i-au disparut, acum nu stiu daca este adevarat sau nuthinking