| irynna a întrebat:

Stiti vreun tratament naturist eficient folosit in casa impotriva durerilor de gat? multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| jane_5414 a răspuns:

Da stiu.Incearca ceai de musetel caldut cu miere.Asta mereu merge la mine.

6 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Ceaiul de ceapa si nuci indulcit cu miere, tinctura de propolis!

auran
| auran a răspuns:

Homeovox - pana cedeaza durerea ei cate o pastiluta la fiecare jumatate de ora si apoi pana la 5 pastilute pe zi

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Poti incerca ceaiul din coji de ceapa.Lasa-le sa fiarba si apoi indulceste ceaiul cu putina miere.Are un gust mai amar dar te v-a ajuta foarte mult happy

| SweetCandy a răspuns:

Ceai de lamaie
ceai de ceapa(asta e mai eficient)happy

sanatate!

| IqStorm a răspuns:

Pentru mine merge tot timpul un ceai călduţ cu lămâie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Poți merge la un medic homeopat. Medicină naturistă.
Pa, pa.