| misterious92 a întrebat:

Buna,stiti ceva eficient impotriva vergeturilor?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| cutremur a răspuns:

Buna madalina, impotriva vergeturilor din cate stiu nu este nimic care sa ti le astupe sau mai stiu eu ce..."vedetele"de televiziune crezi ca nu ar folosi? cum sa nulaughing)...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pantaloni.

| Pitzipoanca a răspuns:

Teoretic, nu prea functioneaza nimic.
Practic eu am folosit crema cu extract de galbenele si, dupa folosire zilnica, tipm de 2 saptamani, unele s-au retras.
Exista si operatie cu laser care le "sterge". Dar presupun ca e foarte scumpa.

| pynnk a răspuns:

Da.crema supliform de la hofigal este foarte foarte buna.sii eu o folosesc si chiar da rezultate rapid.succes

| misterious92 explică (pentru pynnk):

Mersi,am mai citit cate ceva despre ea si pare buna, cred ca o sa o incerc.

| pynnk a răspuns (pentru misterious92):

Tio recomand cu drag.si eu mam mirat ca exista o crema care functioneaza si nu este nici scumpa.o gasesti la plafar si este 8lei

| Ahead a răspuns:

Incearca cu lamaie