| claudiad a întrebat:

A folosit cineva vopseaua Garnier color naturals 111 sau Loncolor Natura 10.21?
Momentan am parul vopsit un blond inchis, saten deschis, cu reflexii neutre ( am incercat vopsele care sa imi duca culoarea spre un blond mediu cenusiu dar nu mi se deschide parul cu ce am incercat pana acum, iar reflexiile cenusii raman pana la prima spalare, apoi tot spre cele aurii merg). Am vazut ca vopselele mentionate mai sus sunt cu vreo 2 nuante mai deschise decat ce foloseam pana acum, si ambele au tonuri cenusii, dar sunt curioasa daca a folosit cineva si cum i-a iesit. pe net nu prea gasesc informatii utile pentru ca majoritatea fetelor care au folosit au fost deja vopsite un blond deschis.

1 răspuns:
| ClaudiaMariaDumian25 a răspuns:

M-ai calitativa mi se pare Garnier color naturals 111. Am folosit aceasta nuanta de cateva ori pe parul meu saten cat de cat deschis si a iesit dragut. Acum nu stiu la tine cum o sa iasa, succes!