| anonim_4396 a întrebat:

Am culoarea parului saten deschis. Nu sunt hotarata: sa ma vopsesc sau sa-mi fac suvite? (culoarea blond cenusiu foarte deschis de la Garnier Color Naturals). Si daca mi-as face suvite, sa le fac subtiri? (Dau fundita pentru cel mai amplu sfat.)

Răspuns Câştigător
| redQueen a răspuns:

Pai daca ai parul saten deschis ai putea sa-ti faci niste suvite apropiate de culoarea parului astfel incat sa para naturale. Suvitele poti sa le faci de marimi diferite(ca sa para tot naturale) Daca o sa le faci subtiri sau groase o sa se observe ca este vopsit.

1 răspuns:
| blackwidow a răspuns:

Sa nu te vopsesti ca iti strici parul.