| anonim_4396 a întrebat:

A folosit vreo fata sutien cu adeziv?:D In genul asta: http://www.hm.com/ro/product/51719?article=51719-A

Vreau sa stiu daca e bun de ceva sau dau banii aiurea pe el.

Răspuns Câştigător
| Azazea a răspuns:

Pai dupa cateva folosiri nu se mai lipeste si trebuie sa il arunci, si daca e f cald si transpiri, se dezlipeste, eu il purtam vara pe sub un maieu si tot mi se balanganeu sanii, imi era rusine laughing) mergeam cu mainile incrucisate ca sa ii tin in loc laughing, da...e destul de aiurea big grin

7 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Eu am, da e bun dar sa nu te astepti ca isi sutine sanii ca un sutien normal.

| Aasdfghj a răspuns (pentru BiuL):

Nu s-a intamplat sa se dezlipeasca? Mi-e super frica de chestia asta. Imi poti spune de unde l-ai luat? Eu l-am vazut pe cel din link, la h&m si nu sunt sigura daca sa-l cumpar sau sa caut in alta parte.

| Lorena1814 a răspuns:

Sa sti ca nu este bun de loc am avut si eu iar cand transpiri mai ales vara este foarte nasol deoarece ti se desprinde

| Aasdfghj a răspuns (pentru Lorena1814):

Eu de revelion am nevoie. Am gasit o rochie cu spatele gol si nu pot purta un sutien normal iar fara nu se poate.

| IzabelaRoxii a răspuns:

Acum,deinde de fiecare persoana cum se simte cand il poarta, eu am avut unul de culoarea pieli si nu pot zice ca am fot dezamagita, dar oricum tu decizi.
Funda? happy

| Aasdfghj a răspuns (pentru IzabelaRoxii):

N-ai avut probleme cu el? Mi-e teama sa nu-mi cada.

| IzabelaRoxii a răspuns (pentru Aasdfghj):

Nu.