| BruneTTe a întrebat:

A fost careva la salonul B-fashion? [ Timisoara]... am auzit ca este un salon bun dar totusi as vrea niste pareri.

2 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Si eu am auzit, ca e foaaarte bun thumbs up, insa inca n-am ajuns sa ma conving pe proprie piele.winking Urmeaza. big grin day dreaming

| danablue19 a răspuns:

Eu merg doar la pensat la Dana. Tipa penseaza foarte bine. Ti-o recomand.Salonul e bun, dar si preturile sunt pe masura.Gasesti mai multe pareri pe www.miresici.ro