| BruneTTe a întrebat:

Daca e careva din Timisoara pe aici, ati auzit de salonul Studio M din centru? As vrea ceva pareri... si mai ales preturi. V-ati vopsit acolo? Cat ati platit? De produse am auzit ca sunt profesionale dar... nu stiu. As vrea si preturi sa stiu o treabahee hee mersi happy

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu merg des la acest salon, totul este impecabil, servicii la pret bun si rezultate pe masura! Mergeti cu incredere la Studio M

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-am vopsit cu L'Oreal si mi-a facut Claudia si coafura de ocazie pentru 120 RON, coafura care a rezistat 2 zile. Multumesc! anca

| RoRock56 a răspuns:

M-am vopsit roscat... pentru 200 de lei... sunt niste hoti ordinari