| ylakiztenurb a întrebat:

A incercat cineva crema antiimperfectiuni de la gerovital plant?

9 răspunsuri:
| LissLiss a răspuns:

Eu da, rezulatatele au fost foartee slab vizibile, nu pot sa zic ca am fost prea multumita. Insa ceea ce mi-a vindecat fata foarteee bine e ISOTREXIN GEL. E putin mai scump, vreo 35 de lei dar sincer meritaaa. Gelul acesta e folosit si de Sore, ea a avut mari probleme cu acneea si acum chiar s-au vazut rezulatatele, fiind recomandat de unul din cei mai buni dermatologi din tara, dupa cum zicea ea.
Incearca-l daca vrei rezultate intr-adevar benefice, nu vei regreta! pupiiici:*

| ylakiztenurb explică (pentru LissLiss):

Nu imi lasi id tau sa vb mai multe sau fb? pupici:*

| kar1GaNNN a răspuns:

A incercat mama mea si a fost foarte multumita de ea.

| Lαrisα a răspuns:

Poate... dar nu eu.

| FatalScream a răspuns:

Eu una nu am folosit ca nu aveam de ce.Dar am o prietena care l-a folosit si sicera sa fiu a spus ca a fost destul de multumita de el