| anonim_4396 a întrebat:

Ati incercat crema antiimperfectiuni de la Gerovital? Ce parere aveti despre ea? Este eficienta in cazul tenului acneic?

2 răspunsuri:
| PamfleticaTotHellenne a răspuns:

NU am folosit dar din cate stiu aceasta firma Gerovital are produse foarte bune.Acum depinde si de ten...
Ai putea incerca, daca vezi ca nu da rezultate din primele saptamani ar fi bine sa nu o mai folosesti.
Si eu am probleme cu acneea si am fost la dermatolog.Mi-a dat cateva tipuri de crema foarte bune.In caz ca ai nevoie de ajutor lasa-mi id-ul tau printr-un mesaj.Paa!

| mona a răspuns:

Sincer am folosit o dar nu prea da rezultate