| Puf a întrebat:

A incercat cineva cura de slabire Baletina? Ce rezultate ati avut?

3 răspunsuri:

Hmm, din cate stiu eu aceasta mai este denumita si dieta eu-eu, adica este aceeasi modalitate de reteta. mancare din 2 in 2 ore cate putin. Pai am tinut aceasta dieta eu-eu vara trecuta doar 2 zile, am slabit 2 kg, dar sa stii ca le acumulezi cam repede inapoi daca nu ai grija de tine. Adica daca slabesti ceva ceva nu trebuie apoi sa mananci din plin, o saptamana ( minim) incerci sa te menti. Este cam nesanatoasa daca ar fi sa o luam ca un nutritionist, dar rezultate da, insa nu pentru o durata indelungata de timp. Fundita?

| GeorgianaGeo1 a răspuns:

Nu prea bine...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa faci si sport nu doar sa ti cura de slabire :*