| actrita a întrebat:

a incercat cineva cura de slabire 309? a dat rezultate? mersi

3 răspunsuri:
| Licurici05 a răspuns:

Din pacate este o mare teapa. te sfatuiesc sa nu te apuci de ea. funda?

| Licurici05 a răspuns:

Adica nu i'si face efectul e ca si cum ai arunca banii pe fereastra si ati pierde timpul degeaba

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am dat ca fraiera banii pentru cura asta. si in loc sa slabesc ceva m`am ingrasat oh go on eu zic ca nu au nici un rost curele astea cu pastile. mai bine apuca`te de alergat si fa miscare. mananca fara grasimi si paine. si vei reusi sa slabesti daca vrei