| vanessa6465465 a întrebat:

A incercat cineva replica de la parfumul One Million de barbati, pareri? persista mirosul?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu folosesc de 5 ani replica de la FM si persista, cine nu suporta mirosul isi cam blestema zilele ca se simte foarte puternic.

| vanessa6465465 explică (pentru anonim_4396):

Si cu cat il cumperi de obicei? am observat ca sunt de la 34 lei +

| vanessa6465465 explică (pentru anonim_4396):

Si de obicei cu cati lei il cumperi?

| anonim_4396 a răspuns (pentru vanessa6465465):

Cam 60 de la reprezentant, pe site e mai scump http://parfumfm.ro/......ti/fm-199.

| kiri11 a răspuns:

Este ok parfumul, prietenul meu il foloseste si spune ca este multumit. dar prefera aqua di gio