| anonim_4396 a întrebat:

Sall, am gasit un parfum de marca pe unul din site-urile de anunturi, pretul este unul f. mic iar in descriere spune: Parfumul este replica, prezinta acelasi ambalaj, miros, cantitate de parfum cu cel original. Mirosul persista aproximativ 6 ore pe piele in functie de ph-ul fiecarei persoane.
La ce se refera cand spune" parfumul este REPLICA"? Inteleg ca nu este original... Ce ma sfatuiti, sa-l cumpar sau nu?

1 răspuns:
| Ben00 a răspuns:

Daca sunt Blue.up, sunt bune.
Abia nu ramane miros de parfum invechit, mai ales esentele alea dulci, babesti.

Rive se pastreaza mai mult, dar sunt tocmai esentele de care iti spun.