| Izabelapff a întrebat:

A mai comandat cineva rochii de pe fashion inspiration? Sunt de incredere?

Răspuns Câştigător
| iepurashu2 a răspuns:

Am comandat 5 rochii si următoarea zi mi le-au trimis. Chiar am ramas surprinsă de rapiditatea lor? in privinta calității rochiilor, cred ca merita undeva la maxim 50 ron/rochie. Sunt asemănătoare cu pozele de prezentare, dar clar nu sunt identice. Probabil pozele sunt preluate iar ei copiază modelele in functie de comenzi. Spre exemplu, una dintre rochii este cea cu franjuri la maneci. Franjurile diferă fața de poza, sunt mai lungi si mai subțiri (dar e frumoasă). Materialul este grosut, netransparent. Alta rochie- cea cu volan pe față "Amvol", este cam subtire materialul si volanul nu sta ca in poza, ci sta "pleostit". Una peste alta, la prețul asta eu zic că merită. Atentie la măsuri, mi se par puțin mai mici.

| Izabelapff explică (pentru iepurashu2):

Multumesc foarte mult pentru raspuns!? Ce rochiițe ai mai cumparat?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

In ce sens "de incredere"?
Este un site de vanzari online, comanzi, platesti si-ti trimit marfa.
La ce fel de incredere te referi?
Tu crezi ca trimit marfa pe incredere?
Fiind un site international, trimit marfa numai dupa ce achiti intgral marfa!
Nu te astepta totusi la calitate, ca nu vei cumpara nimic de calitate online, dupa site-uri cu marfa ieftina.

| ankarina a răspuns:

N-ar fi mai sigur si mai simplu din Romania? Eu am comandat pe un site super si am platit cand a venit coletul acasa, iar inauntru am gasit o bijuterie de rochie...Foarte seriosi, recomand: https://elyvo.ro/ro/. Poate iti gasesti ceva pe gustul tau si primesc fundita...

| Roxana282 a răspuns:

Varza.Niste neserioși.

| Roxana282 a răspuns:

Varza.Niste neserioși.nu trimit ce comanzi și când vrei sa dai retur nu mai poți lua legătura cu ei