| Elena321 a întrebat:

a) Nu vreau site-uri dar vreau sa-mi spuneti parerea voastra. Se poarta:
1) pantaloni scurti albastri(nu de blug) cu un maieu portocaliu
2) fusta de blugi cu colanti scurti si un maieu verde dragut

b) la cursurile de dans:
1) o rochita lucioasa mov
2) pantaloni scurti roz cu o bluza rosie

c) la cursurile de chitara:
1) pantaloni de blugi cu o bluza roz de vara

Buna. Sunt fetita de 9 ani care vrea sa se imbrace frumos. Nu-mi dati site-uri. Vreau doar parerea voastra. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Elly4all a răspuns:

Buna. wow de la varsta ta te intereseaza moda! bv tie dar sa nu exagerezi.imbracate cat mai comod si accesibil... este dragut asorteul pe care ni l-ai prezentat dar cam extravagant incearca ceva simplu si frumos.bye

7 răspunsuri:
lolita
| lolita a răspuns:

Cam ciudate combinatiile pe care le-ai facut tu.
a) pantaloni scurti albastri cu maieu alb,
b)pantaloni scurti roz cu un maieu sau bluza, albastra, alba, neagra sau roz,
c) imi place varianta ta.

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

La cursurile de chitara sa nu ai nimic stramt pe tine si sa ai maneca scurta neaparat! maneca incurca la bataie si ciupitura...

| cristina93 a răspuns:

Ar trebui sa alegi culorile care se potrivesc( in combinatie) cum ar fi : galben cu verde, roz cu bleu, alb cu negru si multe aletele (asta daca vrei sa te imbraci in 2 culori). Mie nu imi place sa ma imbrac intr-o singura culoare, e cam...nu stiu...la fel...
Dragute combinatii, dar ca...mai gandeste-te in legatura cu culorile...

| Farcas a răspuns:

Pantaloni scurti albi cu maieu portocaliu merge, fusta de blugi cu colantzi nu se mai poarta, renuntza la colantzi oricum e vara, rochita lucioasa mov merge, pantaloni scurti roz cu bluza rosie nu merg. daca is pantaloni scurti ia`ti un tricou nu bluza, si nu combina rozu cu rosu, sunt cele mai urate combinati de culori.Inlocuieste bluza rosie c`untricou sau maieu de culoare alba de exemplu sau crem, si pantaloni de blugi merge cu orice culoare de bluzabig grin

| Moneyandfame a răspuns:

Hahahahahhahahahahahha

| Frogie a răspuns:

Nu stiu de ce ar conta parerea noastra...doar tie trebuie sa-ti placa...trebuie sa te simti tu bine in ele...nu noi.tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

happy dragut. daca vrei un contrast mare incearca: verde cu rosu, albastru cu portocaliu, mov cu galben... dar sa le potrivesti bine. de ex: o rochita mov cu ceva galben la gat, pantaloni albastrii cu un tricou portocaliu deschis. culorile nu trebuie sa fie foarte stridente si in nici un caz nu mai mult de 3-4 culori. asorteaza, de exemplu, bluza cu pantofii sau cu o esarfa sau cu o agrafa. albul si negrul se pot asorta cu orice culoare. sa nu porti haine elegante ziua, la scoala in zilele obisnuite. sa nu te machiezi inca (arata oribil pana la o anumita varsta). sa porti haine curate si comode.