| Crinela a întrebat:

A reziliat cineva un contract cu MRA Models? Sau cunoaște pe cineva? Am câteva întrebări. Mulțumesc!

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Citeste contractul original si vezi ca scrie conditiile de reziliere pe care le-ai acceptata, odata ce contarctul este deja semnat de ambele parti.
Daca nu le poti intruni si vrei totusi sa reziliezi contractul, ia-ti un avocat bun, ca astia sunt pusi pe smuls bani grei, de la cei care rezilieaza contactele, fara sa le respecte termenii.