| Drinni a întrebat:

A-ti vazut pe youtube videoclipurile lui juicystar07 sau otherjuicystar07 adica Blair? las link: http://www.youtube.com/watch?v=WirongWHcW4
voi ce parere aveti despre ea si munca ei?

Răspuns Câştigător
| ioaaana a răspuns:

Eu o urmaresc mereu pe ea si pe celelale guru.imi place munca ei dar am impresia ca videoclipurile ei sunt cam lungi, ar trebui sa te uiti la michelle phan sau la julieg713 sunt grozave:X.

1 răspuns:
| Zara_8585 a răspuns:

E foarte bine ca are curajul si nu are emotie cand se filmeaza si dupa se pune pe youtube. poate primi foarte multe comentarii obscene sau din potriva.