| MeridaOcean a întrebat:

Se mai poarta bratarile prieteniei (cele din ata)? Am primit cateva de la o prietena si as vrea sa le port la scoala, dar nu stiu daca mai sunt la moda happy(intreb deorece nu vreau sa se amuze cineva pe seama mea).

Răspuns Câştigător
| Laaaaaaaaaw a răspuns:

Da, se mai poarta ♥... Se poarta mai toate bratarile, daca stii cu ce sa le porti happy.

5 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Hai ca asta-i culmea, sa se amuze cineva ca porti niste brataristraight face
Dumele astea is de clasa a 2-a a 3-a cam pe acolo, tu in ce clasa esti?

| TheBlackAng3l a răspuns:

Se poarta si oricum...e o simpla bratara. daca r fi din aur nu s-ar amuza nimeni laughing)

| JessicaJ a răspuns:

Nu conteaza daca sunt sau nu la moda, daca tie iti plac poarta-le..eu am 8 pe mana si mereu platesc o colega sa imi mai faca, nu ca eu nu as stii doar ca nu am timp, trebuie sa invat sunt a 8 a si urmeaza examene iar ea nu invata niciodata si toata ziua face bratarilaughing oh go on

| danyelo2000 a răspuns:

Da se mai poarta inca

| Gabi_Gabriela_1992 a răspuns:

Da se mai poarta! sper ca te-am ajutat daca nu te deranjeaza poti sa dai un like aici : http://www.facebook.com/IulikaWhite