| M0t0 a întrebat:

Acetona normala ce se foloseste si pentru unghii, cat la % are?

Răspuns Câştigător
| ValentynaTynaAmy a răspuns:

52% are

| M0t0 explică (pentru ValentynaTynaAmy):

Multumesc, sper ca asa este.
Nu am gasit nimic oficial...scris pe eticheta sau pe internet la descriere ceva...

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cat la suta ce? Nu e bere si nici rachiu.Sa contina atatea % de alcool.

| M0t0 explică:

Pai exista acetona pura si acetona pe care o gasim la o orice magazin ce are o anumita concentartie.
Spre exemplu acid sulfuric 100% sau concentrat si la fel alcool etilic cu diferite variații de concentrație.
Acetona banuiesc ca e la fel, desi nu scrie pe sticlute nimic.