| pikco a întrebat:

Acid boric pentru cosuri?

6 răspunsuri:
| MissCamelia a răspuns:

Sunt atatea metode de a scapa de cosuri ca mi se pare stupid ca vei sa experimentezi cu ceva cu potential iritant si alergenic. Ia-ti o crema ca tot omul sau mergi la dermato.pentru mai multe noutati si review-uri despre produse cosmetice, machiaj si ingrijire, intra pe http://camelcutza.blogspot.com/

| yellowalien a răspuns:

Boric, clorhidric, sulfuric, de care vrei. Vei ramane fara cosuri, dar si fara fata laughing

| yellowalien a răspuns:

Bine, glumesc. Daca vrei sa faci un tratament cu asa ceva, intreaba in prealabil un specialist, care sa-ti spuna clar cum, cand si cat trebuie folosit. Du-te la un dermatolog, caci el iti va prepara solutia in functie de tenul tau.

| IuliaAle a răspuns:

Iti arzi pielea mai! Cosurile vin si trec.eu spun sa stai cuminte.

| Flavius90 a răspuns:

Nu te prosti ca iti strici fata

| purpleghost a răspuns:

Mai bine folosesti acid sulfuric, nici urma de cosuri dupa...happy
Sau cel mai bine ai astepta sa treca de la sine