| Sara2 a întrebat:

Acum 2 luni am primit cadou din Anglia un parfum play for her de la givenchy, si nu l-am desfacut e sigilat nu stiu cum miroase, sambata ma duc la ziua ciuva si ma gandeam sa ii duc acel parfum, credeti ca e placut? are idee cineva cum miroase? este o cutie roz, va place, l-ati incercat?

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Miroase bine, il poti face cadou linistita...

| ClassyAsFuck a răspuns:

La avut si mama...zic că miroase destul de frumos si îți recomand să il dai

| catalinmobil a răspuns:

Ooooo e un parfum foarte placut la mirosit! iti zic ca se va indragosti de el! eu am avut si tot asa l-am dat cuiva si i-a placut la nebunie inca mia parut rau ca i l-am dat ca nici eu nu stiamm cum miroase si era foarte jmecher! (fundita? stiu ce spun si fii sigura ca o sa-i placa foatre mult!)

| nursa a răspuns:

Foloseste-l tu si ei cumpara-i altul laughing. fara misto big grin