| Friendship a întrebat:

Acum am parul putin mai lung de umeri
ar trebui sa il las sa creasca sau sa ma tund?
voi ce credeti?

9 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy draga mea, parul lung se poarta, asa ca parerea mea e sa il lasi sa creasca, dar nu cred ca vei tine cont de parerile noastre, pune-te in fata oglinzii si pune-ti imaginatia la contributie si joacate cu parul vezi cum ar fi sa il ai scurt...si vei ajunge la o concluzie.happy

| ALice_4674 a răspuns:

Http://www.fyoq.com/wp-content/uploads/2010/09/JasmineVillegas1.jpg
si eu il am cam cum il ai tu.si eu vreau sa il lau sa creasca si sa nu mai am breton.acum cum vrei si u;)

| ƦoyJoиЭsJR a răspuns:

Depinde si de fata ta...
Dar parerea mea este ca ar trebui sa te uiti in oglinda si sa te gandesti cum tiar placea tie mai multwinking

| мιѕѕнαρριηєѕѕ a răspuns:

Eu zic sa iti lasi parul sa creasca... eu imi las parul sa creasca vreau sa il am luuuung

| ella_6981 a răspuns:

Daca varfurile sunt putin deteriorate ia'ti un balsam si o masca pentru varfuri deteriorate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum poti pune ma intrebarea asta pe TPU? macar pune o fotografie cu tine, sate vedem. sa ne putem da cu parerea.santeti de speriat bai.de unde sa stiu eu sau altul de pe aicicum sa-ti faci tu parul? lasa-l pana la calcaie, dar spalal des.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zis sa-l tai... iesi din turma, trebuie sa incerci ceva o nou...

| andrei_9118 a răspuns:

Da

| attyla a răspuns:

Sa nu te tunzi.