| StefaniaPavel a întrebat:

Acum ca vine iarna cu ce sa ma imbrac ca sa arat Fain? Astept, este urgent. Am o nunta si nu stiu cu ce sa ma imbrac sa arat fain.

3 răspunsuri:
| cookie01 a răspuns:

Sunt la chioscuri o gramada de reviste de moda, chiar si mai ieftine. Iti poti lua una, ai acolo mai multe variante si iti poti alegecare ti se potriveste. Daca nu poti opta sa te uiti pe net la acele reviste, care au si site ( ex unica).

| Paius_Cosmin_1992 a răspuns:

Cauta prin magazine si fuste si incaltaminte si ai sa iti dai seama singura

| Tora00 a răspuns:

Www.eeapetrescu.com
Gasesti multe tipsuri iar postari noi vor fi in fiecare zi :)