| Ycs_Mario_1994 a întrebat:

Salut.Am nevoie de ajutor urgent.
Trebuie sa merg la o nunta si nu prea stiu cu ce sa ma imbrac, nu ma prea pricep la moda si asi dori putin ajutor(dispun de un buget nu prea ridicat max 400 lei alocat pentru haine)
Va rog ajutati-ma.
Mentionez am 19 ani 1.69 structura atletica.Va multumesc si astept raspunsul vostru

3 răspunsuri:
| Adda0a0 a răspuns:

Cauta o rochie simpla dar eleganta, dintr-un material vaporos ca e vara si o culoare placuta care sa se potriveasca cu tenul tau, cu ochii, parul. Sa nu fie ceva foarte incarcat.
si daca ai 19 ani cauta ceva tineresc sa iti puna in evidenta corpul si sa iti ascunda defectele.
mai mult de atat nu cred ca as putea sa te ajut pe internet, as putea sa iti caut modele dar ar fi fara sens poti cauta si tu pe google si sa selectezi ce iti place.
insa cel mai bine e sa mergi prin magazine si sa le probezi ca sa vezi cum se aseaza.
ai grija la pantofi si bijuterii
mult succes

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Cauta un prieten care are de imprumutat o camasa de fite alba cu dungi albastre verticale, un pantalon gri petrol, pantofi negri, papion si un sacou bleumarin

| Emma18 a răspuns:

Buna, pai, la baieti le sta foarte frumos in costum si cravata. Iti poti lua un costum gri sau negru, is foarte faine. Altceva elegant si stilat nu mai stiu ce merge. Majoritatea baietilor merg la nunta in costum si le sta foarte frumos, dar avand in vedere ca e cald afara, iti poti lua doar pantalonii de la costum cu o camasuta cu maneca scurta si o cravata in ton cu costumul :p